• +90 538 527 85 15
  • Yalı Mahallesi 230. Sokak No:2 D:Kat:2 Daire:5, 35300 Güzelbahçe

Story'de Hep Birinci Olun

Admin Blog

Sosyal medya'da doğru zamanlama ile kullanılması halinde hikaye (Story) nekadar önemli olduğunu biliyorsunuz.

Sosyal medyada ürün tanıtımlarında video veya fotoğraf paylaşımı doğru zamanlarda sürekli yapılması halinde önemli ölçüde etkilemektedir. Sabah yada akşam saatlerinde düzenli olarak hikaye paylaşımı yapmak bir süre sonra iş yükü haline gelicektir. Instagram,facebook gibi önemli mecralarda ayrı ayrı hikaye paylaşmak instagram ile facebook'u birbirine bağladığınızda kolaylaşsa bile bunu her gün düzenli olarak yapmak zordur.

Pro sosyal gelişmiş sosyal medya yönetim sistemimiz burada'da devreye girerek işinizi çok kolay bir hale getirmektedir. Pro sosyal'lin repost özelliği ile ürün video yada hikayelerinizin her gün aynı saatlerde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Repost özelliğimizi günlük,haftalık,aylık hatta yıllık olarak bile ayarlayabilirsiniz. Repost özelliğimizin dışında hikayelerinizi farklı fotoğraf ve videolar ile farklı saatlere ayarlayabilirsiniz.

Prososyal yönetim sistemine ayıracağınız 15 dakika ile 1 ay boyunca yapılacak işi planlayın ve arkanıza yaslanarak takip edenleri ve beğenenleri izlemenin keyfini sürün.

Zaman Size Kalsın

Blog Konuları
Son Video

Kategoriler: